Uitslag BM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 3 Vries, de Auke, BM 4,0 (1) 1 1 1 1
2 23 Zuidstra, Jelle H, BM
Pronkje
9,0 (3) 3 2 2 2
3 305 Ruiter, Paul, BM
Farvel
12,0 2 2 3 (5) 5
4 98 Brans, Jack, BM
Juntas
16,0 4 (dns) 4 4 4
5 12 Slager, Wim, BM
Bever
20,0 (dns) dns dns 3 3
6 353 Korpershoek, Jeroen, BM
Pollux
28,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Combi2

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 15 Jong, Jurjen de, Bulthuisjol
Wijnvang
5,0 (2) 1 1 1 2
2 331 Breman, Frouwke, Zomerweelde
Zomerweelde
6,0 1 (3) 2 2 1
3 5 Gort,Frans, Combi2
Belhamel Z - 5
11,0 3 2 3 3 (4)
4 55 Melle Koot, Combi2
Gien Z - 55
16,0 (6) 5 4 4 3
5 2 Zee, Douwe van der, W-klasse
Stella W - 2
19,0 (5) 4 5 5 5
6 8 Dijk, van Rein, Combi2
Sephina
24,0 4 (dns) dns 6 dns
 


Uitslag FD

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 27 Zandstra, Durk, FD
Frogmans Delight
4,0 (1) 1 1 1 1
2 118 Wilk, Ronald van der, FD 8,0 (2) 2 2 2 2
3 78 Keuning, Maarten, FD
Zilvermeeuw
13,0 3 4 (dns) 3 3
4 201 Mars, Karola, FD
Greyhound
14,0 (4) 3 3 4 4
 


Uitslag Lark

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 94 Klaver, Johan, Lark 10,0 1 3 5 (7) 1
2 96 Beekman, Johan, Lark
Jokeltje
11,0 4 2 (6) 3 2
3 95 Elzenga, Jan, Lark
Peh-tjoen
17,0 (7) 5 7 2 3
4 142 Gierveld, Harry, Lark 21,0 2 1 2 (dns) dns
5 53 Deibel, Ben, Lark
Deibel
25,0 9 8 (dns) 4 4
6 30 Dijkstra, Sietze, Lark
Laakster Bot
25,0 6 9 4 6 (dns)
7 9 Elzinga,Jitse, Lark
Didodo
26,0 (10) 7 8 5 6
8 49 Hubregtse, Ron, Lark
Piraat
30,0 5 6 3 (dns) dns
9 80 Jong, Gerben de, Lark
Alegro
30,0 8 (10) 9 8 5
10 51 Kooy, van der, Lark
Tramp 1V
36,0 3 (dns) dns 1 dns
11 12 Wiegers, H.B, Lark
Trewes
37,0 (dns) 4 1 dns dns
12 133 Haas, Jaap de, Lark
Slobein
39,0 11 11 10 (dns) 7
13 3 Jong, Thijs de, Lark
Schrijverke
60,0 12 (dns) dns dns dns
14 137 Wijnstra, Fokke, Lark
Donald Duck
64,0 (dns) dns dns dns dns
14 140 Vries, Douwe Jan de, Lark
Juliana
64,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag O-jol

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 66 Wim Bijlsma, O-jol 4,0 (1) 1 1 1 1
2 35 Wierenga, Geert, O-jol
Tante Aaltje
9,0 2 2 (3) 3 2
3 396 Veldhuizen, Jarmo van, O-jol
Voorloper
10,0 (3) 3 2 2 3
4 202 Schulten,Benny, O-jol
Optimist
16,0 4 4 4 4 (dns)
 


Uitslag TempoScow

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 141 Kloetstra, Geert, TempoScow 4,0 (1) 1 1 1 1
2 186 Imelman, Marten, TempoScow
Soelaas
9,0 2 (dns) 2 2 3
3 55 Rugge, Marilou, TempoScow 15,0 3 (dns) dns dns 2
4 70 Andredelaporte, Jan, TempoScow 20,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag ZM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 70 Wezeman, Berend, ZM
Klasina
4,0 1 (2) 1 1 1
2 91 Meiring, Martijn, ZM
Déja vu
8,0 (6) 1 2 3 2
3 51 Meiring, Frits, ZM
Escape
10,0 2 (3) 3 2 3
4 83 Heijne, Leo, ZM
Mattie
16,0 4 (5) 4 4 4
5 63 Stoppelenburg, Dick, ZM
Dream
21,0 3 4 (dns) dns dns
6 82 Mierlo, Ton van, ZM
De Splinter
23,0 5 6 (dns) 5 dns
 


Uitslag BM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 3 Vries, de Auke, BM 4,0 (1) 1 1 1 1
2 23 Zuidstra, Jelle H, BM
Pronkje
9,0 (3) 3 2 2 2
3 305 Ruiter, Paul, BM
Farvel
12,0 2 2 3 (5) 5
4 98 Brans, Jack, BM
Juntas
16,0 4 (dns) 4 4 4
5 12 Slager, Wim, BM
Bever
20,0 (dns) dns dns 3 3
6 353 Korpershoek, Jeroen, BM
Pollux
28,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Combi2

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 15 Jong, Jurjen de, Bulthuisjol
Wijnvang
5,0 (2) 1 1 1 2
2 331 Breman, Frouwke, Zomerweelde
Zomerweelde
6,0 1 (3) 2 2 1
3 5 Gort,Frans, Combi2
Belhamel Z - 5
11,0 3 2 3 3 (4)
4 55 Melle Koot, Combi2
Gien Z - 55
16,0 (6) 5 4 4 3
5 2 Zee, Douwe van der, W-klasse
Stella W - 2
19,0 (5) 4 5 5 5
6 8 Dijk, van Rein, Combi2
Sephina
24,0 4 (dns) dns 6 dns
 


Uitslag FD

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 27 Zandstra, Durk, FD
Frogmans Delight
4,0 (1) 1 1 1 1
2 118 Wilk, Ronald van der, FD 8,0 (2) 2 2 2 2
3 78 Keuning, Maarten, FD
Zilvermeeuw
13,0 3 4 (dns) 3 3
4 201 Mars, Karola, FD
Greyhound
14,0 (4) 3 3 4 4
 


Uitslag Lark

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 94 Klaver, Johan, Lark 10,0 1 3 5 (7) 1
2 96 Beekman, Johan, Lark
Jokeltje
11,0 4 2 (6) 3 2
3 95 Elzenga, Jan, Lark
Peh-tjoen
17,0 (7) 5 7 2 3
4 142 Gierveld, Harry, Lark 21,0 2 1 2 (dns) dns
5 53 Deibel, Ben, Lark
Deibel
25,0 9 8 (dns) 4 4
6 30 Dijkstra, Sietze, Lark
Laakster Bot
25,0 6 9 4 6 (dns)
7 9 Elzinga,Jitse, Lark
Didodo
26,0 (10) 7 8 5 6
8 49 Hubregtse, Ron, Lark
Piraat
30,0 5 6 3 (dns) dns
9 80 Jong, Gerben de, Lark
Alegro
30,0 8 (10) 9 8 5
10 51 Kooy, van der, Lark
Tramp 1V
36,0 3 (dns) dns 1 dns
11 12 Wiegers, H.B, Lark
Trewes
37,0 (dns) 4 1 dns dns
12 133 Haas, Jaap de, Lark
Slobein
39,0 11 11 10 (dns) 7
13 3 Jong, Thijs de, Lark
Schrijverke
60,0 12 (dns) dns dns dns
14 137 Wijnstra, Fokke, Lark
Donald Duck
64,0 (dns) dns dns dns dns
14 140 Vries, Douwe Jan de, Lark
Juliana
64,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag O-jol

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 66 Wim Bijlsma, O-jol 4,0 (1) 1 1 1 1
2 35 Wierenga, Geert, O-jol
Tante Aaltje
9,0 2 2 (3) 3 2
3 396 Veldhuizen, Jarmo van, O-jol
Voorloper
10,0 (3) 3 2 2 3
4 202 Schulten,Benny, O-jol
Optimist
16,0 4 4 4 4 (dns)
 


Uitslag TempoScow

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 141 Kloetstra, Geert, TempoScow 4,0 (1) 1 1 1 1
2 186 Imelman, Marten, TempoScow
Soelaas
9,0 2 (dns) 2 2 3
3 55 Rugge, Marilou, TempoScow 15,0 3 (dns) dns dns 2
4 70 Andredelaporte, Jan, TempoScow 20,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag ZM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 70 Wezeman, Berend, ZM
Klasina
4,0 1 (2) 1 1 1
2 91 Meiring, Martijn, ZM
Déja vu
8,0 (6) 1 2 3 2
3 51 Meiring, Frits, ZM
Escape
10,0 2 (3) 3 2 3
4 83 Heijne, Leo, ZM
Mattie
16,0 4 (5) 4 4 4
5 63 Stoppelenburg, Dick, ZM
Dream
21,0 3 4 (dns) dns dns
6 82 Mierlo, Ton van, ZM
De Splinter
23,0 5 6 (dns) 5 dns
 


Uitslag BM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 3 Vries, de Auke, BM 4,0 (1) 1 1 1 1
2 23 Zuidstra, Jelle H, BM
Pronkje
9,0 (3) 3 2 2 2
3 305 Ruiter, Paul, BM
Farvel
12,0 2 2 3 (5) 5
4 98 Brans, Jack, BM
Juntas
16,0 4 (dns) 4 4 4
5 12 Slager, Wim, BM
Bever
20,0 (dns) dns dns 3 3
6 353 Korpershoek, Jeroen, BM
Pollux
28,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Combi2

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 15 Jong, Jurjen de, Bulthuisjol
Wijnvang
5,0 (2) 1 1 1 2
2 331 Breman, Frouwke, Zomerweelde
Zomerweelde
6,0 1 (3) 2 2 1
3 5 Gort,Frans, Combi2
Belhamel Z - 5
11,0 3 2 3 3 (4)
4 55 Melle Koot, Combi2
Gien Z - 55
16,0 (6) 5 4 4 3
5 2 Zee, Douwe van der, W-klasse
Stella W - 2
19,0 (5) 4 5 5 5
6 8 Dijk, van Rein, Combi2
Sephina
24,0 4 (dns) dns 6 dns
 


Uitslag FD

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 27 Zandstra, Durk, FD
Frogmans Delight
4,0 (1) 1 1 1 1
2 118 Wilk, Ronald van der, FD 8,0 (2) 2 2 2 2
3 78 Keuning, Maarten, FD
Zilvermeeuw
13,0 3 4 (dns) 3 3
4 201 Mars, Karola, FD
Greyhound
14,0 (4) 3 3 4 4
 


Uitslag Lark

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 94 Klaver, Johan, Lark 10,0 1 3 5 (7) 1
2 96 Beekman, Johan, Lark
Jokeltje
11,0 4 2 (6) 3 2
3 95 Elzenga, Jan, Lark
Peh-tjoen
17,0 (7) 5 7 2 3
4 142 Gierveld, Harry, Lark 21,0 2 1 2 (dns) dns
5 53 Deibel, Ben, Lark
Deibel
25,0 9 8 (dns) 4 4
6 30 Dijkstra, Sietze, Lark
Laakster Bot
25,0 6 9 4 6 (dns)
7 9 Elzinga,Jitse, Lark
Didodo
26,0 (10) 7 8 5 6
8 49 Hubregtse, Ron, Lark
Piraat
30,0 5 6 3 (dns) dns
9 80 Jong, Gerben de, Lark
Alegro
30,0 8 (10) 9 8 5
10 51 Kooy, van der, Lark
Tramp 1V
36,0 3 (dns) dns 1 dns
11 12 Wiegers, H.B, Lark
Trewes
37,0 (dns) 4 1 dns dns
12 133 Haas, Jaap de, Lark
Slobein
39,0 11 11 10 (dns) 7
13 3 Jong, Thijs de, Lark
Schrijverke
60,0 12 (dns) dns dns dns
14 137 Wijnstra, Fokke, Lark
Donald Duck
64,0 (dns) dns dns dns dns
14 140 Vries, Douwe Jan de, Lark
Juliana
64,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag O-jol

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 66 Wim Bijlsma, O-jol 4,0 (1) 1 1 1 1
2 35 Wierenga, Geert, O-jol
Tante Aaltje
9,0 2 2 (3) 3 2
3 396 Veldhuizen, Jarmo van, O-jol
Voorloper
10,0 (3) 3 2 2 3
4 202 Schulten,Benny, O-jol
Optimist
16,0 4 4 4 4 (dns)
 


Uitslag TempoScow

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 141 Kloetstra, Geert, TempoScow 4,0 (1) 1 1 1 1
2 186 Imelman, Marten, TempoScow
Soelaas
9,0 2 (dns) 2 2 3
3 55 Rugge, Marilou, TempoScow 15,0 3 (dns) dns dns 2
4 70 Andredelaporte, Jan, TempoScow 20,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag ZM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 70 Wezeman, Berend, ZM
Klasina
4,0 1 (2) 1 1 1
2 91 Meiring, Martijn, ZM
Déja vu
8,0 (6) 1 2 3 2
3 51 Meiring, Frits, ZM
Escape
10,0 2 (3) 3 2 3
4 83 Heijne, Leo, ZM
Mattie
16,0 4 (5) 4 4 4
5 63 Stoppelenburg, Dick, ZM
Dream
21,0 3 4 (dns) dns dns
6 82 Mierlo, Ton van, ZM
De Splinter
23,0 5 6 (dns) 5 dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl