Uitslag BM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 15 Jurrien de Jong, Auke de Jong 4,0 (3) 1 1 1 1
2 23 Jelle Harry Zuidstra, Jildert Zuidstra(10 jr.) 9,0 1 2 (5) 4 2
3 84 John de Vroedt, Hennie van Beek 11,0 2 (4) 3 2 4
4 305 Paul Ruiter 13,0 (5) 3 2 3 5
5 98 Jack Brans 16,0 4 (5) 4 5 3
6 3 Glenn Pincket, Piet Bron 33,0 (dnf) dns dns 6 dns
7 1 Jeroen Korpershoek 36,0 (dns) dns dns dns dns
7 2 Geert Middel 36,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Combi-1

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 55 Marilou Rugge, Frank de Kwant, Tempo Scow 6,0 1 1 1 (3) 3
2 336 Sybren Hornstra, OK-jol 6,0 (4) 2 2 1 1
3 555 Harm de Vries, OK-jol 10,0 3 3 (dsq) 2 2
4 186 Marten Imelman, Heiko Imelman, Tempo Scow 14,0 2 4 (dsq) 4 4
5 4 Arjan westerterp, Bergemermeerjol 24,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Combi-2

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 10 Pieter Kremer, 22m2 4,0 (1) 1 1 1 1
2 6 Jan Muntendam, Wiebe-Dirk Muntendam, 22m2 9,0 3 (dns) 2 2 2
3 122 Frouwke Breman, Mw. Brans, Zomerweelde 12,0 (5) 3 3 3 3
4 55 Geert Kloetstra, Pauline Coppes, Vrijbuiter 13,0 2 2 (5) 5 4
5 2 Douwe van der Zee, W-klasse 16,0 4 4 4 4 (5)
 


Uitslag FD

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 313 Rik Appelo, Ronald Stalman 4,0 (1) 1 1 1 1
2 118 Ronald van der Wilk, Dymphy 8,0 (2) 2 2 2 2
3 78 Maarten Keuning, Matty Siersema 12,0 (3) 3 3 3 3
4 201 Karola Mars, Cyrielle Jongkind 16,0 4 4 (dnf) 4 4
 


Uitslag Finn

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 4 5
1 450 Peter van Heuvelen 7,0 2 3 1 1
2 282 Kim Tan 12,0 1 1 dns dns
3 379 Jan Brederode 15,0 3 2 dns dns
4 396 NN 20,0 dns dns dns dns
 


Uitslag Lark

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 94 Anton Wachter 4,0 1 1 1 1 (3)
2 49 Ron Hubregtse 11,0 (6) 4 4 2 1
3 12 H.B Wiegers 13,0 3 (5) 3 5 2
4 51 Johan Klaver 15,0 5 2 2 (6) 6
5 137 Fokke Wijnstra 19,0 2 7 (12) 3 7
6 96 Johan Beekman 20,0 (8) 3 5 4 8
7 95 Jan Elzenga 22,0 4 6 7 (8) 5
8 80 Gerben Jong, de 24,0 7 (8) 6 7 4
9 133 jaap Haas de 36,0 9 (12) 8 10 9
10 53 Ben Deibel 38,0 (10) 10 9 9 10
11 17 Chris Burgers 41,0 (11) 9 10 11 11
12 1 Mijndert van den Berg 49,0 13 11 11 (dns) dns
13 3 Thijs Jong, de 49,0 12 13 (dnf) 12 12
 


Uitslag Olympiajolle

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 66 NN 4,0 (1) 1 1 1 1
2 35 Geert Wierenga 8,0 2 2 (4) 2 2
3 396 Jarmo van Veldhuizen 11,0 3 (4) 2 3 3
4 88 Jelmer Valk 15,0 4 (5) 3 4 4
5 2 Jelte Kruijer 22,0 5 3 (dnf) dns 5
6 20 Martin Veldink 32,0 (dns) dns dns 5 dns
7 371 Thees Pranger 36,0 (dns) dns dns dns dns
7 100 Arthur Kluppel 36,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag ZM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 70 Berend Wezeman, Herman Kuipens 5,0 1 1 (2) 2 1
2 91 Martijn Meiring, Marjolein Benes 8,0 3 2 (4) 1 2
3 51 Frits Meiring, Frans Rijpstra 9,0 2 (3) 1 3 3
4 89 Ron van Mieghem, Robert van Mieghem 15,0 (dnf) 4 3 4 4
5 100 Leo Heijne, Heman Frijling 19,0 4 (5) 5 5 5
 


Uitslag BM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 15 Jurrien de Jong, Auke de Jong 4,0 (3) 1 1 1 1
2 23 Jelle Harry Zuidstra, Jildert Zuidstra(10 jr.) 9,0 1 2 (5) 4 2
3 84 John de Vroedt, Hennie van Beek 11,0 2 (4) 3 2 4
4 305 Paul Ruiter 13,0 (5) 3 2 3 5
5 98 Jack Brans 16,0 4 (5) 4 5 3
6 3 Glenn Pincket, Piet Bron 33,0 (dnf) dns dns 6 dns
7 1 Jeroen Korpershoek 36,0 (dns) dns dns dns dns
7 2 Geert Middel 36,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Combi-1

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 55 Marilou Rugge, Frank de Kwant, Tempo Scow 6,0 1 1 1 (3) 3
2 336 Sybren Hornstra, OK-jol 6,0 (4) 2 2 1 1
3 555 Harm de Vries, OK-jol 10,0 3 3 (dsq) 2 2
4 186 Marten Imelman, Heiko Imelman, Tempo Scow 14,0 2 4 (dsq) 4 4
5 4 Arjan westerterp, Bergemermeerjol 24,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Combi-2

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 10 Pieter Kremer, 22m2 4,0 (1) 1 1 1 1
2 6 Jan Muntendam, Wiebe-Dirk Muntendam, 22m2 9,0 3 (dns) 2 2 2
3 122 Frouwke Breman, Mw. Brans, Zomerweelde 12,0 (5) 3 3 3 3
4 55 Geert Kloetstra, Pauline Coppes, Vrijbuiter 13,0 2 2 (5) 5 4
5 2 Douwe van der Zee, W-klasse 16,0 4 4 4 4 (5)
 


Uitslag FD

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 313 Rik Appelo, Ronald Stalman 4,0 (1) 1 1 1 1
2 118 Ronald van der Wilk, Dymphy 8,0 (2) 2 2 2 2
3 78 Maarten Keuning, Matty Siersema 12,0 (3) 3 3 3 3
4 201 Karola Mars, Cyrielle Jongkind 16,0 4 4 (dnf) 4 4
 


Uitslag Finn

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 4 5
1 450 Peter van Heuvelen 7,0 2 3 1 1
2 282 Kim Tan 12,0 1 1 dns dns
3 379 Jan Brederode 15,0 3 2 dns dns
4 396 NN 20,0 dns dns dns dns
 


Uitslag Lark

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 94 Anton Wachter 4,0 1 1 1 1 (3)
2 49 Ron Hubregtse 11,0 (6) 4 4 2 1
3 12 H.B Wiegers 13,0 3 (5) 3 5 2
4 51 Johan Klaver 15,0 5 2 2 (6) 6
5 137 Fokke Wijnstra 19,0 2 7 (12) 3 7
6 96 Johan Beekman 20,0 (8) 3 5 4 8
7 95 Jan Elzenga 22,0 4 6 7 (8) 5
8 80 Gerben Jong, de 24,0 7 (8) 6 7 4
9 133 jaap Haas de 36,0 9 (12) 8 10 9
10 53 Ben Deibel 38,0 (10) 10 9 9 10
11 17 Chris Burgers 41,0 (11) 9 10 11 11
12 1 Mijndert van den Berg 49,0 13 11 11 (dns) dns
13 3 Thijs Jong, de 49,0 12 13 (dnf) 12 12
 


Uitslag Olympiajolle

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 66 NN 4,0 (1) 1 1 1 1
2 35 Geert Wierenga 8,0 2 2 (4) 2 2
3 396 Jarmo van Veldhuizen 11,0 3 (4) 2 3 3
4 88 Jelmer Valk 15,0 4 (5) 3 4 4
5 2 Jelte Kruijer 22,0 5 3 (dnf) dns 5
6 20 Martin Veldink 32,0 (dns) dns dns 5 dns
7 371 Thees Pranger 36,0 (dns) dns dns dns dns
7 100 Arthur Kluppel 36,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag ZM

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 70 Berend Wezeman, Herman Kuipens 5,0 1 1 (2) 2 1
2 91 Martijn Meiring, Marjolein Benes 8,0 3 2 (4) 1 2
3 51 Frits Meiring, Frans Rijpstra 9,0 2 (3) 1 3 3
4 89 Ron van Mieghem, Robert van Mieghem 15,0 (dnf) 4 3 4 4
5 100 Leo Heijne, Heman Frijling 19,0 4 (5) 5 5 5
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.097
Copyright 1986 - 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl